Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık sorunları, tesisat borularında biriken katı atıkların logar ve kanalizasyona ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanan bölgenin kameralı cihazla kontrolü sağlanmalı ve robot cihazla temizlenmesi gerekir.

Firmamız robot makine kullanarak, tıkalı olan borularınızı 30 dakika içerisinde açmaktadır.
En uygun fiyata tıkalı gider açma hizmeti için bizi arayın.

Sadece kimyasal dökerek yapılan tıkanıklık açma çalışması tıkanıklığın tekrar oluşmasını engelleyemez. Sebebi bilinmeyen bir sorun sadece kimyasal ile çözülmüş sayılamaz. Firmamız, öncelikle sorunu oluşturan nesneleri yani katı atıkları robotlu makineyle temizler ve suyun akışı sağlanır. Kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkayıcı cisimlerin yerleri tespit edilir ve kalıcı çözümler firmamız tarafından uygulanır.

Borular Neden Tıkanır?

  • Temizlik bezlerini tuvalet giderine atmak,
  • Islak mendil ve rulo halinde atılmış havlu peçeteler,
  • Katı ve erimeyen plastik nesneler (oyuncak, şişe kapakları vb.),
  • Tadilat esnasında giderlere atılan inşaat malzemeleri,
  • İnşaat sırasında atılan moloz parçaları, çimento, talaş gibi..

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet gideri tıkandığında oldukça rahatsız edici bir durumla karşı karşıya kalırsınız. Özellikle alafranga tuvaletlerde geri taşma sorunu da beraberinde gelirse hiç hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkabilir. Tuvaletiniz tıkandığı zaman ilk önce sert bir çubuk yardımı ile gidere müdahale edebilirsiniz. Elbette sivri bir çubuk ile yapılan tıkanıklık açma denemesi her zaman olumlu sonuçlanmayabilir. Yukarıda bahsettiğimiz herhangi bir cisim atılmışsa tıkanıklığı açmak kendi başınıza mümkün değildir.

Cesa Teknik   tıkanıklık açma çalışmalarında robot cihazlar kullanır. Robot cihazlar tuvalet içindeki pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklığı açar, tıkanıklık açıldıktan sonra testlerini yaparız, kameralı görüntüleme cihazları ile pimaşları görüntüler, tekrar tıkanıklığa sebep olabilecek bir durum var ise sizlere rapor olarak sunarız.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolar özellikle ev hanımlarının yemek artığı, çay çöpleri gibi atıkların giderde birikmesi ve tıkaması ile oluşur. Banyo lavabolarında ise durum çok da farklı değildir, kıl ve sabun artıkları gibi erimeyen bazı maddeler lavaboların tıkanmasına sebep olur. Robot cihazlarla tıkanıklıkları, lavabo giderlerine ve pimaşlara zarar vermeden açarız, kameralı cihazlarımız ilede son kontrollerini yaparak sizlere raporlarız.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Mutfak, lavabo, banyo, balkon pimaşlarına, havalandırma boşluklarındaki gider borularında oluşan tüm tıkanıklıklara zarar vermeden müdahale ediyoruz. Robot cihazlarla açar kameralı sistemlerle görüntüleyerek bir sorun varmı kontrolünü sağlarız.

Tıkalı Logar Açma

Bina önlerinde bulunan, ana hat gider çukurlarında oluşan tıkanıkları son sistem cihazlarla açıyoruz, tıkanan logar çukurlarında bulunan atıkları helezon uçlarında çelik yay bulunan cihazlarımız ile zarar vermeden kısa sürede açılmasını sağlayarak, bilgisayarlı kameralı görüntüleme cihazlarımız ile kontrolü sağlayarak servis ekibimiz size rapor sunar.

Tıkalı Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon da biriken katı atıkların tıkanması sonucu çevreye kötü kokular yayılır, kanalların temizlenmemesi ve tıkanıklığın açılmaması bu tür kötü kokuların sürekli etrafa yayılmasını sağlar. Kanalizasyonların özel cihazlarla açılması gerekir, tufan tesisat firmamız, son teknoloji kanalizasyon açma cihazları kullanarak tüm tıkanıklık sorunlarına cihazla müdahale ederek kısa sürede çözer.

You cannot copy content of this page

Ana Menü

Call Now ButtonŞimdi Ara
× 7 / 24 Whatsapp